ACTIVITEITENLIJST TC Lichtenberg 2010
       
       
APRIL 3 Zaterdag Bijeenkomst teamcaptains competitieteams + afhalen pasjes
  6 Dinsdag Competitie 1 Dames + Husselavond
7 Woensdag Competitie 1 Jeugd
  7 maandag  
  10 Zaterdag Competitie 1 District
  11 Zondag Competitie 1 Landelijk + Jeugd District 1
  13 Dinsdag Competitie 2 Dames + Husselavond
  14 Woensdag Competitie 2 Jeugd
  17 Zaterdag Competitie 2 District
  18 Zondag Competitie 2 Landelijk + Jeugd District 2
  20 Dinsdag Competitie 3 Dames + Husselavond
  21 Woensdag Competitie 3 Jeugd
  24 Zaterdag Competitie 3 District
  25 Zondag Competitie 3 Landelijk + District Jeugd 3
  27 Dinsdag Competitie 4 + Husselavond
  28 Woensdag Competitie 4 Jeugd
  30 Vrijdag Eventueel inhaal competitie (Koninginnedag)
       
MEI 1 Zaterdag Competitie 4 District
  2 Zondag Competitie 4 Landelijk + District Jeugd 4
  3 Maandag Voorrondes Limburgse jeugdkampioenschappen t/m 12 jaar
  4 Dinsdag Husselavond
  4 Dinsdag Voorrondes Limburgse jeugdkampioenschappen t/m 12 jaar
  5 Woensdag Voorrondes Limburgse jeugdkampioenschappen t/m 12 jaar
  6 Donderdag Voorrondes Limburgse jeugdkampioenschappen t/m 12 jaar
  7 Vrijdag Voorrondes Limburgse jeugdkampioenschappen t/m 12 jaar
  9 Zondag Competitie 5 Landelijk
  11 Dinsdag Competitie 5 Dames + Husselavond
  12 Woensdag Competitie 5 Jeugd
  13 Donderdag Eventueel inhaal competitie (Hemelvaart)
  15 Zaterdag Competitie 5 District 
  16 Zondag Competitie 6 Landelijk + District Jeugd 5
  18 Dinsdag Competitie 6 Dames + Husselavond
  19 Woensdag Competitie 6 Jeugd
  22 Zaterdag Eventueel inhaal competitie
  24 Maandag Eventueel inhaal competitie (2e Pinksterdag)
  25 Dinsdag Competitie 7 Dames + Husselavond
  26 Woensdag Competitie 7 Jeugd
  29 Zaterdag Competitie 6 District 
  30 Zondag Competitie 7 Landelijk + District Jeugd 6
       
  2 zaterdag  
JUNI 1 Dinsdag Husselavond (en eventueel inhaal competitie)
  2 Woensdag Eventueel inhaal competitie
  5 Zaterdag Competitie 7 District
  6 Zondag Competitie 7 District Jeugd /SLOTBBQ COMPETITIE
  5 donderdag  
  8 Dinsdag Husselavond
  12 Zaterdag Evt inhaal competitie  /  OPENING NIEUWE BANEN
  13 Zondag Evt inhaal competitie
  13 Zondag Smouzetocht av-weert bezoekt tennispark
  22 Dinsdag Husselavond
  28 Maandag K4 jeugdtoernooi
  29 Dinsdag K4 jeugdtoernooi/Husselavond
  30 Woensdag K4 jeugdtoernooi
       
JULI 1 Donderdag K4 jeugdtoernooi
  2 Vrijdag K4 jeugdtoernooi
  3 Zaterdag K4 jeugdtoernooi
  4 Zondag K4 jeugdtoernooi
  6 Dinsdag Husselavond
  12 zaterdag  
  13 zondag  
  10 Zaterdag Thuiswedstrijd oldtimers 13-17uur (4 banen)
  13 Dinsdag Husselavond
  19 Maandag Open toernooi
  20 Dinsdag Open toernooi
  21 Woensdag Open toernooi
  22 Donderdag Open toernooi
  23 Vrijdag Open toernooi
  24 Zaterdag Open toernooi
  25 Zondag Open toernooi
       
AUGUSTUS 3 Dinsdag Husselavond
       
       
  10 Dinsdag Husselavond
       
  17 Dinsdag Husselavond
  21 Zaterdag Thuiswedstrijd oldtimers 13-17uur (4 banen)
  24 Dinsdag Husselavond
  31 Dinsdag Husselavond
       
SEPTEMBER 7 Dinsdag Husselavond
  ? ? Clubkampioenschappen (datum nog niet bekend)
  8 Woensdag Najaarscompetitie jeugd 1
  11 Zaterdag Thuiswedstrijd oldtimers 13-17uur (4 banen)
  12 Zondag Najaarscompetitie 1
  14 Dinsdag Husselavond
  15 Woensdag Najaarscompetitie jeugd 2
  19 Zondag Najaarscompetitie 2
  21 Dinsdag Husselavond
  22 Woensdag Najaarscompetitie jeugd 3
  26 Zondag Najaarscompetitie 3
  28 Dinsdag Husselavond
  29 Woensdag Najaarscompetitie jeugd 4
       
OKTOBER 3 Zondag Najaarscompetitie 4
  5 Dinsdag Husselavond
  6 Woensdag Najaarscompetitie jeugd 5
  10 Zondag Najaarscompetitie 5
  12 Dinsdag Husselavond
  13 Woensdag Najaarscompetitie jeugd 6
  17 Zondag Najaarscompetitie 6
  19 Dinsdag Husselavond
  20 Woensdag Najaarscompetitie jeugd 7
  24 Zondag Najaarscompetitie 7